O mnie

Ukończyłem studia dzienne na Wydziale Prawa i Administracji UW oraz studia dzienne na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW. Odbyłem aplikację adwokacką w Warszawie. Egzamin adwokacki zdałem uzyskując ocenę bardzo dobrą. Jestem adwokatem od roku 2001. Pełniłem funkcję doradcy sejmowej komisji śledczej ds. PKN Orlen. Orzekałem jako sędzia Sądu Dyscyplinarnego warszawskiej Izby Adwokackiej. Brałem udział – jako obrońca lub pełnomocnik – w wielu procesach sądowych. Uczestniczyłem w negocjacjach i rozmowach ugodowych w przeróżnych sprawach.

Mam duże doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych i w obsłudze prawnej. Pracuję dla osób fizycznych, a także dla małych i dużych firm. Reprezentowałem członków Rady Ministrów RP, posłów na Sejm RP, aktorów, celebrytów, doradzałem ludziom znanym i nieznanym. Każdy Klient jest dla mnie równie ważny. Oferuję każdemu Klientowi to samo doświadczenie i ten sam profesjonalizm.

Na stałe współpracuję z adwokatami, radcami prawnymi oraz aplikantami adwokackimi. Umożliwiam odbywanie praktyk studentom i prawnikom. Koordynatorem współpracowników Kancelarii jest aktualnie mec. Kacper Dusiński, z którym współpracuję od 2013 roku. Mec. Kacper Dusiński ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie. Odbył aplikację adwokacką w Warszawie w latach 2013 – 2016. Zdał egzamin adwokacki w roku 2016.

Zapraszam do korzystania z usług Kancelarii.
Artur Przybora


Adwokat Artur Przybora, Kancelaria Adwokacka – 2016 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
04-052 Warszawa, ul.Grenadierów 29 lok. 9 | 05–300 Mińsk Maz., Pl. Kilińskiego 4 lok. 4